Instagram, birçok kişiyi çektiği fotoğraflardan ötürü ünlü yaptı. İyi de çeken kötü de çeken, düzenli çektiği ve biraz da şanslı olduğu zaman 40-50 bin takipçiye ulaşabiliyor hatta bu yolla zamanla fotoğraf işleri almaya başlıyorlar. Fakat Instagram gerçekten de iyi fotoğrafçıların kendini gösterebildiği bir yer. Bunlardan biri de kesinlikle Haris Nukem. Sadece pahalı kamerasının düğmesine basmayan, bunu çok farklı bir tematik bir şekilde kullanan biri Haris.

Instagram, erotik fotoğrafçılığın “meme ucunu” kapattığınız sürece ana mekanı oldu. Hatta devasa bir sektöre dönüşmesine öncü oldu. Eskiden “erotik” fotoğrafçılık bu kadar açık mıydı onu da bilmiyorum fakat günümüzde Instagram desteği ile erotik fotoğrafçılık çok ciddi bir akıma dönüştü. Haris Nukem de bu erotik fotoğrafçılığı en iyi kullanan insanlardan. Fakat onu diğerlerinden ayıran en büyük özelliği, sadece kadın bedenine odaklanması değil, bunu tematik bir şekilde, gotik bir havayla yapıyor olması.

Fotoğraflarını tek tek kontrol ettiğinizde bu fotoğraf erotik ağırlıklı mı yoksa gotik ağırlıklı mı diye arada kalacaksınız. Konularına sürdüğü altın rengi boya ve verdiği keskinlik, aynı zamanda manken tercihi ile fotoğraflarını ürkütücü, tüyler ürpertici hale sokan Haris, bu tarzını neredeyse her çalışmasında kullanıyor. Erotizmi, ürkütücü-gotik bir tarza çevirdiği için de Haris, Instagram’ın en başarılı, en etkili isimlerinden biri. Instagram’da takip etmelik, etkileyici isimler arıyorsanız, Haris Nukem kesinlikle bunlardan biri olmalıdır.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu buraya girebilirsiniz
İsminizi buraya yazın